چهارشنبه ۵ام مهر ۱۴۰۲ - Wednesday 27th September 2023

دکتر علی رجبی شهردار رستم آباد

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم رستم آباد سربلند باشیم

شهرداری رستم آباد یک درجه ارتقاء پیدا یافت

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ درجات جدید ۲۰ شهرداری در استانها از سوی دکتر وزیر کشور به استانداران پس از بررسی مدارک ارسالی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری رستم آباد، رضا مهدی زاده با اعلام خبر فوق، گفت: به موجب این ابلاغیه ها؛ درجه شهرداری میبد در استان یزد به ۹ ارتقاء یافت.

وی ادامه داد: درجات شهرداری های مهریز و حمیدیا در استان یزد، خورموج در استان بوشهر و طرقبه در استان خراسان رضوی به ۸ ارتقاء یافت.

وی اضافه کرد: درجات شهرداری های اهرم در استان بوشهر و ماسال در استان گیلان به ۷ ارتقاء یافت.

مهدی زاده افزود: همچنین درجات شهرداری های بهاباد در استان یزد و رستم آباد در استان گیلان به ۶ ارتقاء یافت.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همچنین اعلام کرد: درجات شهرداری های بردستان و دوراهک در استان بوشهر، جورقان در استان همدان، زازران در استان اصفهان و مهردشت در استان یزد به ۵ ارتقاء یافت.

وی افزود: درجات شهرداری های حنا در استان اصفهان، رانکوه در استان گیلان، زیارتعلی در استان هرمزگان، میداود در استان خوزستان و هماشهر در استان فارس به ۴ ارتقاء یافت.

وی اضافه کرد: درجه شهرداری بره سر عمارلو در استان گیلان هم به ۳ ارتقاء یافت.

مهدی زاده همچنین یادآور شد: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را بعد از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند.

لازم به ذکر است ارتقاء درجه شهرداری ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، انجام می شود و شهرداریها صرفا از طریق بارگذاری اطلاعات و مستندات موردنیاز در سامانه درجه بندی شهرداری‌ها، می توانند پیگیر موضوعات مرتبط با درجه بندی شوند

تمامی حقوق مطالب برای “شهرداری رستم آباد “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طرحی سایت ویروهاستینگ

Template Design:Dima Group