دوشنبه ۳۱ام خرداد ۱۴۰۰ - Monday 21st June 2021

مهندس نعمت اله نظامیوند چگيني شهردار رستم آباد

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم رستم آباد سربلند باشیم

از تردد غیر ضروری بپرهیزید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رستم آباد؛ شهردار و شورای شهر رستم آباد طی پیامی از شهروندان درخواست کردند از تردد غیر ضروری بپرهیزند.

متن پیام به شرح زیر است:

باسلام؛

با توجه به شیوع ویروس خطرناک کرونا به شهروندان شهر رستم آباد توصیه می‌شود، برای مصون ماندن از خطر ابتلا به این ویروس از تردد غیر ضروری به خارج از منزل خودداری نمایند.

براساس گفته فرماندار محترم شهرستان تاکنون هیچ موردی از بیماری مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان های شهرستان رودبار و نیز شهر رستم آباد مشاهده نگردیده است بنابراین تا رفع مشکل همه گیری بیماری کووید ۱۹ در کشور، بهتر است همشهریان محترم ضمن رعایت بهداشت فردی، حداقلِ تردد و رفت و آمد را در محیط خارج از منزل داشته باشند.

تجمیع خرید‌های مایحتاج منزل و انجام آن با فواصل چند روزه و سپردن وظایف خارج از منزل به حداقل افراد ممکن و باقی ماندن سایرین در فضای خانه، را یکی از بهترین تدابیر پیشگیرانه و حفاظتی در برابر انتقال ویروس بیماری زای کرونا برشمرد.

با آرزوی سلامت برای مردم شهر و کشورمان.

شهردار و اعضای شورای شهر رستم آباد.

تمامی حقوق مطالب برای “شهرداری رستم آباد “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طرحی سایت ویروهاستینگ

Template Design:Dima Group