پنج شنبه ۲ام بهمن ۱۳۹۹ - Thursday 21st January 2021

مهندس نعمت اله نظامیوند چگيني شهردار رستم آباد

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم رستم آباد سربلند باشیم

نماینده فقید مردم رودبار در زادگاهش روستای دفراز به خاک سپرده شد

پیکر مرحوم فرامرز گلشنی نماینده دوره چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رودبار با حضور گسترده مردم و مسئولین شهرستان رودبار؛ در زادگاهش در روستای دفراز بخش رحمت آباد و بلوکات به خاک سپرده شد.

مرحوم گل

شنی متولد سال ۱۳۳۱ در روستای دفراز بخش  رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار بود و از سوابق وی میتوان به عضویت در کمیسیون پست، تلگراف و تلفن و کمیسیون نیرو اشاره کرد.

فرامرز گلشنی علاوه بر نمایندگی مجلس سابقه مدیرعاملی شرکت انرژیهای نو ایران و مدیر انتقال تکنولوژی و قائم مقام مدیرعامل در مهندسی قطعه سازی ماشینهای سواری سایپا را در کارنامه داشته است.

گفتنی است مراسم سومين روز يادبود اين عزيز سفر كرده در روز سه شنبه ازساعت ١٤ لغايت ١٦ در مصلي امام خميني(ره) شهر رودبار برگزار ميگردد.
روابط عمومی شهرداری رستم آباد؛ درگذشت آن سعید فقید را به به بازماندگان نسبی و سببی و همچنین به مردم سلحشور و قدرشناس رودبار تسلیت عرض میکند برای روح آن مرحوم غفران واسعه الهی از در گاه خدای سبحان خواهان است.

 

تمامی حقوق مطالب برای “شهرداری رستم آباد “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طرحی سایت ویروهاستینگ

Template Design:Dima Group