پنج شنبه ۱۴ام مرداد ۱۴۰۰ - Thursday 5th August 2021

مهندس نعمت اله نظامیوند چگيني شهردار رستم آباد

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم رستم آباد سربلند باشیم

شهردار رستم آباد سی امین سالگرد زلزله شهرستان رودبار در خرداد ۶۹ را تسلیت گفت

مهندس نعمت اله نظامیوند چگینی با صدور پیامی ضمن ابراز تسلیت و همدردی با بازماندگان و حادثه دیدگان زلزله شهرستان رودبار در ۳۱ خرداد سال۶۹، بر ضرورت بهسازی بناهای شهری خصوصا در شهر رستم_آباد و جلوگیری از خسارت های شدید در بروز چنین حوادثی تاکید کرد.
در این پیام آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

در ۳۰ دقیقه بامداد واپسین روز بهار سال ۱۳۶۹ ، وقوع زلزله ای دلخراش به شدت ۷٫۴ ریشتر شهرستان #رودبار را لرزاند و حدود ۳۵ هزار نفر از ساکنین این منطقه را در کام مرگ فرو برد.
امروز در سالروز این واقعه غم انگیز که چندین هزار واحد مسکونی تخریب و صدها هزار نفر بی خانمان شدند و عده کثیری جان خود را از دست داده اند، ضمن تسلیت به حادثه دیدگان و بازماندگان آن واقعه عظیم، ضروری است تا اهمیت بازسازی و ایجاد #استحکام در بناهای مسکونی بیش از پیش مورد توجه مهندسین و مرتبطین امر ساخت و ساز قرار گیرد تا بار دیگر در رویدادهایی اینچنین، شاهد آسیب های عظیم انسانی و ساختمانی نباشیم.

تمامی حقوق مطالب برای “شهرداری رستم آباد “محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد. طرحی سایت ویروهاستینگ

Template Design:Dima Group